Lesy Florián - pila robín - logo
Menu

Pila Roblín

Chcete vypracovat cenovou nabídku?

Soupis řeziva k vyhotovení nabídky vyplňte ve formuláři Konsignace. Formulář můžete odeslat například stisknutím e-mailové adresy ve formuláři.

Pro poptávku truhlářského řeziva ze skladu stiskněte Formulář.

V E-shopu nabízíme výrobky z Pily Roblín, palivo pro vytápění a další produkty z lesa a ze dřeva. Pokud požadovaný výrobek v E-shopu nenajdete, neváhejte nás kontaktovat na čísle 605246400, případně vyplňte poptávkový formulář nebo soupis zakázkového řeziva pro pilu.

Skladové sortimenty můžete objednat v E-shopu.

Pila využívá místních lesů pro zakázkovou výrobu řeziva a polotovarů pro stavebnictví, truhláře, tesaře, drobné řemeslníky a domácí kutily. Pila Roblín vyrábí již od roku 1995.

Nabízíme certifikátům odpovídající kvalitu, kompletní dodávky zakázkové výroby v termínech odpovídajících pružnosti pásové pily a další služby jako impregnaci a hoblování za přijatelné ceny. Posuďte sami.

Vyrábíme:

Stavební řezivo – hranoly, prkna, střešní latě, kompletní vazby a pergoly, které na přání zákazníka hoblujeme nebo impregnujeme.

Truhlářské řezivo z listnatých tvrdých dřevin a vybraných výřezů dubu, jasanu, modřínu, smrku, borovice.

Přerostl Vám u domku strom a uvažujete o jeho využití například na zahradní nábytek? Po dohodě Vám se vším pomůžeme a na pile pořežeme na potřebné rozměry polotovarů.

K dispozici máme manipulační techniku, která maximálně šetří fyzickou práci.

0
Váš košík