Štípané palivové dřevo

Z místních lesů nabízíme palivové dřevo pro Vaše kamínka, krby i kotle . Jehličnaté, listnaté tvrdé i měkké dřevo naštípeme na požadované délky od 25 do 50 cm.
Expedujeme volně ložené, zabalené v sítích na paletách k sušení nebo v pytlích pro menší odběratele.

WP_20150804_001
Štípané palivo na paletách v síti je vhodně připraveno pro vyschnutí i uložení u zákazníka.
P1070665
S volně loženým palivem dodáváme zastřešené pozinkované ocelové sítě, do kterých můžete palivo uskladnit místo do dřevníku či kotelny.
1ZA008
Sítě jsou lehce přenositelné a smontovatelné.
11102014988
Volně ložené naštípané dřevo na cestě k zákazníkovi.
20120303_002
Pryskyřice v suchých jehličnatých třískách na zátop je osvědčené a levné řešení jak roztopit kotel.

Na zátop můžete zakoupit pytlované třísky.

Dopravu zajišťujeme pro menší odběry vlastními prostředky a dále kontejnery s obsahem 3,5,8 nebo 10 prostorových metrů. Pro věrné zákazníky garantujeme dodávky pro další roky za výhodné ceny.

Ceník

Aktuality

Brikety ze dřeva RUF

1.2.2019

skladujte v suchu

Levnější než AKCE obchodních řetězců! 4,50 Kč/kg.                 Dočasně vyprodáno, zasílejte poptávky emailem na           florian@lesyflorian.cz

Dochází Vám suché palivové dřevo? Porovnejte topení vlhkým dřevem a dřevěnými briketami! Continue reading “Brikety ze dřeva RUF” »

Pelety dřevěné A1

1.2.2019

 Dočasně vyprodáno, zasílejte poptávky emailem na           florian@lesyflorian.cz

Používejte bílé dřevěné pelety a už nemusíte chodit přikládat! Mějte čisté svědomí, že nezatěžujete životní prostředí spalováním tuhých paliv jako je uhlí!

Používání pelet pro vytápění rodinných domů či průmyslových a hospodářských objektů má vedle pozitivních dopadů na životní prostředí i tu přednost, že proti konkurenčním ekopalivům, jako např. briketám, mohou být pelety používány jako palivo pro kotle pracující v automatickém režimu.