Pytlované palivové dřevo

Potřebujete jen trochu dřeva na zahradu, do krbu, na chatu nebo na grilování? Vhodné balení jsou pytle, do kterých jsou vyskládány polínka palivového dřeva vybraných dřevin k okamžitému požití. Polínka mají délku 33 cm. Pokud máte zájem, napytlujeme jakýkoliv nabízený sortiment i v délkách 25 -50 cm. Vážíme v čerstvém stavu. Skutečná váha při prodeji se může vyschnutím dříví snížit. Pytle jsou určeny především pro osobní odběr. V případě zájmu o dopravu nás kontaktujte pro individuální nabídku. V případě zájmu o větší množství vytvoříme velkoobchodní nabídku.

Aktuality

Brikety ze dřeva RUF

1.2.2019

skladujte v suchu

Levnější než AKCE obchodních řetězců! 4,50 Kč/kg.                 Dočasně vyprodáno, zasílejte poptávky emailem na           florian@lesyflorian.cz

Dochází Vám suché palivové dřevo? Porovnejte topení vlhkým dřevem a dřevěnými briketami! Continue reading “Brikety ze dřeva RUF” »

Pelety dřevěné A1

1.2.2019

 Dočasně vyprodáno, zasílejte poptávky emailem na           florian@lesyflorian.cz

Používejte bílé dřevěné pelety a už nemusíte chodit přikládat! Mějte čisté svědomí, že nezatěžujete životní prostředí spalováním tuhých paliv jako je uhlí!

Používání pelet pro vytápění rodinných domů či průmyslových a hospodářských objektů má vedle pozitivních dopadů na životní prostředí i tu přednost, že proti konkurenčním ekopalivům, jako např. briketám, mohou být pelety používány jako palivo pro kotle pracující v automatickém režimu.