Zahradní architektura ze dřeva

Dubové dřevo je ideálním materiálem pro výrobu schodišť, chodníčků a podlah i v exteriéru. Jde o přírodní materiál, který nepůsobí v zahradě rušivým dojmem.
Pražce použité na schodiště z dubového dřeva imprgnovaného pro železniční tratě nejsou vzhledem k možnosti kontaminace zahrady vhodné. Vhodným prostředkem pro
povrchovou úpravu je terasový olej.
Pražce použité na schodiště jsou uloženy na štěrkovém loži a ukotveny do rostlého terénu pouze železnými kotvami.

Dřevo je přírodním materiálem, a proto naprosto dokonale zapadá do vzhledu každé zahrady. Poslední dobou jsou čím dál oblíbenější dřevěné špalíkové dlažby.
Efektně vypadá také klasická venkovní dřevěná podlaha například z dubu, která se kromě zahradních cestiček hodí i na terasy, balkony, podlahy altánů a spoustu
dalších věcí.

Dubové schody
Dubové schody

Nový obrázek (2)Dub schody 2

Aktuality

Brikety ze dřeva RUF

1.2.2019

skladujte v suchu

Levnější než AKCE obchodních řetězců! 4,50 Kč/kg.                 Dočasně vyprodáno, zasílejte poptávky emailem na           florian@lesyflorian.cz

Dochází Vám suché palivové dřevo? Porovnejte topení vlhkým dřevem a dřevěnými briketami! Continue reading “Brikety ze dřeva RUF” »

Pelety dřevěné A1

1.2.2019

 Dočasně vyprodáno, zasílejte poptávky emailem na           florian@lesyflorian.cz

Používejte bílé dřevěné pelety a už nemusíte chodit přikládat! Mějte čisté svědomí, že nezatěžujete životní prostředí spalováním tuhých paliv jako je uhlí!

Používání pelet pro vytápění rodinných domů či průmyslových a hospodářských objektů má vedle pozitivních dopadů na životní prostředí i tu přednost, že proti konkurenčním ekopalivům, jako např. briketám, mohou být pelety používány jako palivo pro kotle pracující v automatickém režimu.