Pila

Chcete vypracovat cenovou nabídku?

Soupis řeziva k vyhotovení nabídky vyplňte ve formuláři Konsignace .Formulář můžete odeslat například stisknutím e-mailové adresy ve formuláři.

Pro poptávku truhlářského řeziva ze skladu stiskněte Formulář.

Skladové sortimenty můžete objednat v E-shopu.

Pila využívá místních lesů pro zakázkovou výrobu řeziva a polotovarů pro stavebnictví, truhláře, tesaře, drobné řemeslníky a domácí kutily. Pila Roblín vyrábí již od roku 1995.

Nabízíme certifikátům odpovídající kvalitu, kompletní dodávky zakázkové výroby v termínech odpovídajících pružnosti pásové pily a další služby jako impregnaci a hoblování za přijatelné ceny. Posuďte sami.

Vyrábíme:

Stavební řezivo – hranoly, prkna, střešní latě, kompletní vazby a pergoly, které na přání zákazníka hoblujeme nebo impregnujeme.

Truhlářské řezivo z listnatých tvrdých dřevin a vybraných výřezů dubu, jasanu, modřínu, smrku, borovice.

Přerostl Vám u domku strom a uvažujete o jeho využití například na zahradní nábytek? Po dohodě Vám se vším pomůžeme a na pile pořežeme na potřebné rozměry polotovarů.

K dispozici máme manipulační techniku, která maximálně šetří fyzickou práci.

Zpět 

Aktuality

Brikety ze dřeva RUF

1.2.2019

skladujte v suchu

Levnější než AKCE obchodních řetězců! 4,50 Kč/kg.                 Dočasně vyprodáno, zasílejte poptávky emailem na           florian@lesyflorian.cz

Dochází Vám suché palivové dřevo? Porovnejte topení vlhkým dřevem a dřevěnými briketami! Continue reading “Brikety ze dřeva RUF” »

Pelety dřevěné A1

1.2.2019

 Dočasně vyprodáno, zasílejte poptávky emailem na           florian@lesyflorian.cz

Používejte bílé dřevěné pelety a už nemusíte chodit přikládat! Mějte čisté svědomí, že nezatěžujete životní prostředí spalováním tuhých paliv jako je uhlí!

Používání pelet pro vytápění rodinných domů či průmyslových a hospodářských objektů má vedle pozitivních dopadů na životní prostředí i tu přednost, že proti konkurenčním ekopalivům, jako např. briketám, mohou být pelety používány jako palivo pro kotle pracující v automatickém režimu.